قوانین و مقررات

شرایط و مقررات استفاده

استفاده کاربران از کلیه خدمات ارائه شده در فروشگاه مستر عطر (از جمله بخش حساب  کاربری، تخفیف ها، پرسش و پاسخ، نقد و نظر، تصاویر، محصولات و مقالات)  منوط به قبول شرایط و ضوابط حاکم بر سایت مستر عطر  می باشد. از این رو همه  کاربران یا مشتریان در استفاده از تمام یا بخشی از آن امکانات، پذیرای  شرایط و قوانین ذیل خواهند بود. و استفاده از سایت به منزله توافق ایشان با  این ضوابط است.

ضوابط کلی

تمامی روش ها و قوائد اجرایی فروشگاه مستر عطر مطابق  با قوانین حاکم بر جمهوری  اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک کشور  است.  و متعاقباَ کاربر یا مشتری نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود  است. در صورتی  که هرگونه تغییری در قوانین مندرج، قوائد و نحوه خدمات  وبسایت مستر عطر در آینده  ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می  شود و شما توافق می کنید  که استفاده دائم شما از سایت مستر عطر به منزله  پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف کاربر یا مشتری

کاربر یا مشتری به شخص یا شرکتی گفته می  شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم  ثبت نام درج کرده است، به ثبت  سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه مستر عطر اقدام نماید.

تماس الکترونیکی آنلاین

هنگامی که شما از خدمات مستر عطر استفاده می  کنید، سفارش  اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به مستر عطر ایمیل  می فرستید، این تماس ها به صورت الکترونیکی و آنلاین انجام می شود و در  صورتی که درخواست شما  با رعایت کلیه اصول و قوائد باشد، شما می پذیرید که مستر عطر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیک، سرویس پیام کوتاه و  سایر سرویس  های آنلاین مستر عطر) به درخواست شما پاسخگو باشد.

سیاست های رعایت حریم خصوصی

فروشگاه مستر عطر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.

همینطور مستر عطر متعهد می گردد تا حد توان  از  حریم شخصی کاربر دفاع نماید و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای  هرچه  مطمئن و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، افزایش دهد. در واقع  شما با  خرید های مداوم خود از مستر عطر ، رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

در صورت  استفاده از هر یک از خدمات مستر عطر ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب  و رمز عبور خود هستند و تمامی  مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و  یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران است.  

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت گذاری در مستر عطر مبتنی بر اصول  مشتری مداری و احترام به  حقوق او است. قیمت های ارائه شده برای کالاها در  مستر عطر  قیمت های خرده فروشی است که غالباً بر اساس قیمت گذاری در بازار  تعیین می گردد. مستر عطر همیشه تلاش داشته قیمت های خود را در سطح پایین تری  از قیمت های بازار تعیین نماید و آنها را بروز نگه دارد. در مواردی بسیار  نادر و در صورت وجود نوسان هایی در بازار و یا اشتباه در  قیمت گذاری، اگر  سفارشی قابل تحویل نباشد، مستر عطر موظف است در اسرع وقت  این موضوع را به  فرد سفارش  دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید.

قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی کند.