رویه ارسال سفارش

روش های حمل کالا در مستر عطر

مستر عطر به منظور تامین رضایت مشتریان گرامی و همچنین پوشش انواع روشهای حمل ، با  مجموعه های مختلف و معتبر عقد قرارداد نموده است،تا بتواند بهترین سرویس دهی را به خریداران محترم ارائه نماید. روش های متنوع حمل کالا برای  مشتریان گرامی به شرح زیر می باشد:1 - تحویل عادی تهران :

در  این روش مستر عطر در خصوص کالاهای عمومی که وزن و حجم متعارف دارند و جزو  کالاهای وزین و حجیم (مانند LED, ماشین لباس شویی) نیستند، با دریافت تنها  12000 تومان در شهر تهران محصولات خریداری شده را به خریداران گرامی درب منزل تحویل می نماید. زمان تحویل این روش بین 1 الی 2 روز کاری می باشد.


2 - تحویل عادی شهرستان :

در  این روش مستر عطر در خصوص کالاهای  عمومی که وزن و حجم متعارف دارند و جزو  کالاهای وزین و حجیم (مانند LED,  ماشین لباس شویی) نیستند، با دریافت تنها  12000 تومان ، محصولات خریداری شده را از طریق شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران به خریداران گرامی درب منزل تحویل می نماید. زمان تحویل این روش بین 3 الی 5 روز کاری می باشد.


۳ - تحویل رایگان  تهران و سایر شهرستان ها :

مستر عطر با هدف جلب رضایت مشتریان گرامی برای سفارش های بالاتر از ۲۰۰.۰۰۰ تومان ، سرویس ارسال رایگان ارائه می نماید. زمان تحویل این نوع سفارشات همانند سایر روشها برای شهر تهران بین 1 الی 2 روز کاری و برای شهرستان ها بین 3 الی 5 روز کاری می باشد .

نکات ارسال و تحویل کالا

• در روزهایی از سال که مناسبتهای ویژه هستند مانند اعیاد،شهادت ها ، تعطیلات نوروز و... امکان ارسال کالا وجود ندارد. 

•  لازم به ذکر است نیاز است شما هنگام دریافت سفارشات خود، کارت شنایی معتبر  ارائه دهید. کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص  تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند  داشت.

•  پروتکل مستر عطر برای تحویل کالا، بر اساس عدم ورود مامورین توزیع به ساختمان مشتریان تعریف گردیده است و همکاران ما از ورود به ساختمان مشتریان منع گردیده اند. لذا خواشمند است برای دریافت مرسوله خود به درب اصلی  ورودی ساختمان تشریف بیاورید.

•  همکاران ما از تحویل کالا در معابر عمومی و یا مکان های عمومی مانند پارک و  ... معذورند و تحویل کالا صرفا به صاحب پروفایل در آدرس معتبر اعم از منزل  یا محل کار میسر می باشد.