رویه ارسال سفارش

روش های حمل کالا در مستر عطر

مستر عطر به منظور تامین رضایت مشتریان گرامی و همچنین پوشش انواع روشهای حمل ، با  مجموعه های مختلف و معتبر عقد قرارداد نموده است،تا بتواند بهترین سرویس دهی را به خریداران محترم ارائه نماید. روش های متنوع حمل کالا برای  مشتریان گرامی به شرح زیر می باشد:1 - تحویل تهران :

در  این روش مستر عطر محصولات خریداری شده را از طریق سامانه های حمل و نقل نظیر الو پیک ، اسنپ باکس و...  به خریداران گرامی درب منزل تحویل می نماید. زمان تحویل این روش بین 1 الی 2 روز کاری می باشد.


2 - تحویل  شهرستان :

در  این روش مستر عطر محصولات خریداری شده را از طریق شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران به خریداران گرامی درب منزل تحویل می نماید. زمان تحویل این روش بین 3 الی 5 روز کاری می باشد.


۳ - تحویل رایگان  تهران و سایر شهرستان ها :

مستر عطر با هدف جلب رضایت مشتریان گرامی برای سفارش های بالاتر از 500.000 تومان ، سرویس ارسال رایگان ارائه می نماید. زمان تحویل این نوع سفارشات همانند سایر روشها برای شهر تهران بین 1 الی 2 روز کاری و برای شهرستان ها بین 3 الی 5 روز کاری می باشد .

نکات ارسال و تحویل کالا

• در روزهایی از سال که مناسبتهای ویژه هستند مانند اعیاد،شهادت ها ، تعطیلات نوروز و... امکان ارسال کالا وجود ندارد. 

•  لازم به ذکر است نیاز است شما هنگام دریافت سفارشات خود، کارت شنایی معتبر  ارائه دهید. کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص  تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند  داشت.

•  پروتکل مستر عطر برای تحویل کالا، بر اساس عدم ورود مامورین توزیع به ساختمان مشتریان تعریف گردیده است و همکاران ما از ورود به ساختمان مشتریان منع گردیده اند. لذا خواشمند است برای دریافت مرسوله خود به درب اصلی  ورودی ساختمان تشریف بیاورید.

•  همکاران ما از تحویل کالا در معابر عمومی و یا مکان های عمومی مانند پارک و  ... معذورند و تحویل کالا صرفا به صاحب پروفایل در آدرس معتبر اعم از منزل  یا محل کار میسر می باشد.